Jak założyć darmowe konto w Payeer?

Jeżeli zamierzasz działać w internecie oraz współpracować z zagranicznymi firmami będziesz potrzebować „Procesora płatniczego”. Dzięki niemu w bardzo prosty i bezpieczny sposób przelejesz środki z polskiego banku i odwrotnie. Payeer umożliwia szybki zakup, a także wymianę walut.

 

Jeśli nie wiesz jak założyć darmowe konto, zapraszam do zapoznania się z poniższym poradnikiem. Aby zarejestrować procesor płatniczy, kliknij link poniżej.

 

Darmowa rejestracja w Payeer »

 

Po przejściu na stronę główną wybieramy link Personal (Konto prywatne) lub Business (Konto firmowe). Następnie klikamy zielony przycisk „Sign Up”.

 

 

Zostaniemy przeniesieni do ostatniego stadium rejestracji, w którym należy wypełnić następujące dane:

 

Email address – adres mailowy

Security code - przepisać kod zabezpieczający

Akceptacja regulaminu (Przeczytaj)

 

 

Gdy wszystkie pola zostaną uzupełnione, klikamy zielony przycisk „Sign Up”. Teraz musimy tylko zalogować się do naszej skrzynki mailowej, aby skopiować jednorazowy kod wysłany przez Payeera na nasz adres. Następnie wklejamy go w odpowiednie miejsce i zatwierdzamy przyciskiem „Confirm”.

Uwaga bardzo ważne! Zostaniemy przeniesieni go kolejnej zakładki informującej o ustawieniach konta. Dokładnie sobie to zapiszmy i nie udostępniajmy nikomu. Jeżeli wszystko zanotowaliśmy, naciskamy zielony przycisk „Next”.

 

Jak zalogować się na swoje konto?

 

To bardzo proste wystarczy wpisać w adres przeglądarki www.payeer.com, kliknąć przycisk „Log In”, po czym w rubryce o nazwie „Login” podać swój adres mailowy, ewentualnie numer konta lub telefonu oraz hasło (Password). Wpisać kod zabezpieczający i kliknąć zielony przycisk „Go Next”.

 

 

Koniecznie przeczytaj:

 

Jak założyć darmowe konto w CoinPayments? »

1

Dodaj komentarz

Ostatnie dyskusje:

Nawigacja