Jak założyć darmowe konto w Payza?

Jeżeli zamierzasz działać w internecie oraz współpracować z zagranicznymi firmami będziesz potrzebować „Procesora płatniczego”. Dzięki niemu w bardzo prosty i bezpieczny sposób przelejesz środki z polskiego banku i odwrotnie. Payza umożliwia szybki zakup, a także wymianę walut.

 

Jeśli nie wiesz jak założyć darmowe konto, zapraszam do zapoznania się z poniższym poradnikiem. Aby zarejestrować procesor płatniczy, kliknij link poniżej.

 

Darmowa rejestracja w Payza »

 

Po przejściu na stronę główną kliknij „Sign Up”. Następnie wybierz kraj, w Twoim przypadku najprawdopodobniej będzie to „Poland” (Polska) i rodzaj konta Personal (Konto prywatne) lub Business (Konto firmowe). Wyboru dokonujemy po naciśnięciu niebieskiego przycisku „Select”.

 

 

Zostaniemy przeniesieni do ostatniego stadium rejestracji, w którym należy wypełnić następujące dane:

 

Salutation (Pozdrowienie) – jak należy się do nas zwracać.

First name - imie

Last name - nazwisko

Email address – adres mailowy

Password - hasło od 8 do 20 znaków (Może zawierać cyfry, liczby oraz znaki specjalne)

 

 

Gdy wszystkie pola zostaną uzupełnione, klikamy niebieski przycisk „Get Started”. Teraz musimy tylko zalogować się do naszej skrzynki mailowej i potwierdzić rejestrację.

 

Jak zalogować się na swoje konto?

 

To bardzo proste wystarczy wpisać w adres przeglądarki www.payza.com, a następnie kliknąć czarny przycisk „Log In”, po czym podać swój adres mailowy oraz hasło (Password). Zaznaczyć kwadracik, że nie jesteśmy robotem i kliknąć duży niebieski przycisk „Log In”

 

 

Koniecznie przeczytaj:

 

Jak założyć darmowe konto w CoinPayments? »

Konfiguracja konta CoinPayments oraz My 24 Hour Income »

Jak założyć darmowe konto w Payeer? »

1

Dodaj komentarz

Ostatnie dyskusje:

Nawigacja