Jak traktować zarabianie w Revshare

Często na skrzynkę mailową dostaje pytania typu jak traktować zarabianie w revshare. Nie chce tutaj wypisywać co macie robić, ponieważ każda osoba ma na ten temat własne wyrobione zdanie. Trudno jest też stworzyć coś uniwersalnego, dlatego spróbuje podać kilka pomysłów, może przypadną Wam do gustu.

 

Programy typu revshare doskonale sprawdzają się jako dodatkowe źródło dochodu. Oczywiście istnieje wiele osób żyjących wyłącznie z tego modelu zarabiania, jednak posiadają one sporą grupę poleconych, które generują im znaczne zyski, zmniejszając w ten sposób ryzyko inwestycji. Ty również możesz tak zarabiać i to bez poleconych. Co prawda wymaga to większego wkładu finansowego, jednak przy odrobinie samozaparcia taka sztuka jest możliwa. Załóżmy, że tak jak ja posiadacie lub planujecie stworzyć własny serwis internetowy. Aczkolwiek po pewnym czasie dochodzicie do takiego momentu, gdzie hobby zaczyna przynosić koszty związane z opłatą hostingu, domeny oraz pozycjonowania. To tylko jeden z przykładów wykorzystania dodatkowych profitów z internetu, zyski w tym wypadku przeznaczamy na długofalowe plany związane z utrzymaniem i budową strony www. Drugim sposobem może być reinwestowanie zarobków np. poprzez zakup popularnych „Bitcoinów” lub opłatę serwera wydobywającego kryptowalutę. Możemy zacząć od revshare, a gdy zarobimy szukać innych źródeł pozyskania pieniędzy, choćby z programów stricte inwestycyjnych.

 

Jak widzisz, pomysłów jest sporo, wszystko zależy od wysokości wkładu i Twojej kreatywności. Ja traktuje tego typu zarabianie jako bardzo dobry dodatek wspierający domowy budżet. Warto wspomnieć, że nie trzeba poświęcać tej czynności dużo wolnego czasu, jak to ma miejsce w przypadku pracy na dwóch etatach.

 

Koniecznie przeczytaj:

 

Dywersyfikacja portfela sposobem na zmniejszenia ryzyka inwestycji »

Co to jest Revenue Share? » 

Co to jest Bitcoin? »

Dlaczego inwestycja Bitcoina może stać się opłacalna? »

1

Dodaj komentarz

Ostatnie dyskusje:

Nawigacja