Co to jest Revenue Share?

W dzisiejszym artykule chciałbym wyjaśnić bardzo krótko, czym są programy typu „Revenue Share” i jak się w nich zarabia. Na wstępie pragnę dodać, iż nie jest to żaden cudowny sposób pozyskania dodatkowych dochodów. Należy podchodzić do tego poważnie jak w przypadku każdego innego biznesu.

 

Polega on na tym, że właściciel firmy dzieli się zyskiem najczęściej z reklamy ze swoimi użytkownikami. Zanim jednak zaczniemy wpadać w euforię i wyciągać wymarzone profity należy spełnić kilka warunków. Zarejestrowany osoba chcąca skorzystać z omawianej usługi musi wykupić paczkę reklamową zwaną „Adpackiem” za określoną kwotę, którą może wykorzystać na promocję własnego serwisu lub biznesu zawierającą odpowiednią ilość odsłon naszego baneru, linku tekstowego itp. Jest to serwis reklamowy polegający na wymianie ruchu, w związku z tym jesteśmy zobowiązani wyklikać około dziesięciu reklam dziennie, liczba ta może ulec zmianie, wszystko uwarunkowane jest regulaminem danej firmy. Po zalogowaniu na konto odnajdziemy licznik, dzięki któremu będziemy mogli dokładnie określić, kiedy ponownie należy to uczynić, zwykle trwa to 24 godziny. Podsumowując im więcej „Adpacków” kupimy, tym większy będzie nasz zysk.

 

Oto przykład zarobków w programie „My paying Ads”, w którym działam:

 

 

Jedna paczka reklamowa została nabyta w dniu 27 lipca 2016 roku za kwotę 5 dolarów. Swoją pracę zakończyła 26 września 2016 roku i otrzymaliśmy z niej 6 dolarów, czyli wkład plus 1 dolar zarobku. Może wydawać się to mało, jednak gdy posiadamy sto takich adpacków lub więcej różnica jest znaczna. Zarabiamy w obcych walutach i tu z pomocą przyjdzie nam niezbędny w tym biznesie „Procesor płatniczy”. Za jego pomocą możemy wpłacać, wypłacać oraz wymieniać środki na złotówki. „Revenue Share” posiada jeszcze jedną ciekawą opcję dzięki, której można obniżyć swój wkład. Jeżeli jesteśmy zadowoleni, wypłacamy pieniądze i doszliśmy do wniosku, iż warto podzielić się tym sposobem ze swoimi znajomymi. Możemy to uczynić i pozyskać dodatkowy procent od ich wpłat. No dobrze spytacie, ale skąd będzie wiadomo, że dana osoba pochodzi z mojego polecenia. To bardzo proste na swoim koncie dostajemy unikatowy link polecający oraz wiele narzędzi potrzebnych w codziennej promocji.

 

Dla kogo:

 

Tak naprawdę każdy może zarabiać w „Revenue Share”, ponieważ jest to tak prosty biznes, że większość osób jak najbardziej da sobie z nim radę. Może stać się bez wątpienia całkiem interesującym dodatkiem do domowego budżetu a w wielu przypadkach nawet głównym źródłem dochodów. Jednak należy zawsze pamiętać, iż zaliczany jest do programów wysokiego ryzyka, a każdy jego uczestnik musi mieć to na uwadze, gdy firma np. przestanie być wypłacalna. Jeżeli nie lubisz ryzykować i przede wszystkim nie stać cię na to daj sobie z tym spokój i poszukaj czegoś innego bardziej dopasowanego do Twoich potrzeb.

 

Koniecznie przeczytaj:

 

Dywersyfikacja portfela sposobem na zmniejszenia ryzyka inwestycji »

Jak założyć darmowe konto w Payza? »

Jak założyć darmowe konto w CoinPayments? » 

Konfiguracja konta CoinPayments oraz My 24 Hour Income »

1

Dodaj komentarz

Ostatnie dyskusje:

Nawigacja