Jak traktować zarabianie w Revshare

Często na skrzynkę mailową dostaje pytania typu jak traktować zarabianie w revshare? Nie chce tutaj wypisywać co macie robić, ponieważ każda osoba ma na ten temat własne wyrobione zdanie. Trudno jest też stworzyć coś uniwersalnego, dlatego spróbuje podać kilka pomysłów, może przypadną Wam do gustu.

Co to jest Bitcoin?

Bitcoin to coraz prężniej rozwijająca się zdecentralizowana kryptowaluta wprowadzona na rynek w 2009 roku. Czy nazwanie go prawdziwym pieniądzem nie będzie nad wyraz przesadne?

Co to jest program partnerski?

Program partnerski organizowany jest najczęściej przez firmy prowadzące działalność gospodarczą w zakresie sprzedaży towarów i usług. Zamiast inwestować bardzo duże środki w często ryzykowną oraz mało skuteczną reklamę wolą dzielić się zyskami ze swoimi partnerami.

Co to jest Revenue Share?

W dzisiejszym artykule chciałbym wyjaśnić bardzo krótko, czym są programy typu „Revenue Share” i jak się w nich zarabia. Na wstępie pragnę dodać, iż nie jest to żaden cudowny sposób pozyskania dodatkowych dochodów. Należy podchodzić do tego poważnie jak w przypadku każdego innego biznesu.

Ostatnie dyskusje:

Nawigacja