Najczęściej zadawane pytania

Lista najczęstszych pytań

Newsletter to specjalna darmowa gazetka, dzięki której po zapisie będziemy na bieżąco informowani o ciekawych wydarzeniach, promocjach, dyskusjach oraz poradnikach.

Aby utworzyć konto w serwisie „Sprytny Biznes”, należy kliknąć przycisk znajdujący się w prawym górnym rogu o nazwie „Zaloguj się”.

 

Oto on:

 

 

panel_logowania

 

 

Następnie pojawi się nam nowe okno. W tym momencie musimy kliknąć zielony przycisk o nazwie „Zarejestruj się”.

 

Oto on:

 

 

rejestracja

 

 

Teraz wystarczy podać obowiązkowe dane takie jak:

 

Login

Hasło

Adres email

 

Dane opcjonalne to takie, które nie trzeba podawać oto one:

 

Imię

Nazwisko

Zdjęcie profilowe

Adres swojej strony

Płeć

Powiadomienie o nowej wiadomości

Zezwolenie na komentowanie profilu przez innych użytkowników

 

Ostatnią czynnością, którą należy dopełnić, będzie kliknięcie linku aktywacyjnego automatycznie wysyłanego na Twój adres mailowy. Jeżeli nie dotrze, skontaktuj się z administratorem serwisu, poprzez formularz kontaktowy dostępny tutaj »

 

Aby zalogować się w serwisie „Sprytny Biznes”, należy kliknąć przycisk znajdujący się w prawym górnym rogu o nazwie „Zaloguj się”.

 

Oto on:

 

 

panel_logowania

 

 

Następnie pojawi się nam nowe okno. W tym momencie musimy wpisać nazwę użytkownika i hasło, jakie podaliśmy podczas rejestracji. Teraz klikamy czerwony przycisk o nazwie „Zaloguj się”.

 

Oto on:

 

 

rejestracja

 

 

I to wszystko, zostałeś/aś zalogowany/a.

 

Każdy zarejestrowany użytkownik może korzystać z następujących funkcji:

 

Ulubione - jeżeli spodobał ci się jakiś wpis, wystarczy kliknąć przycisk „Ulubione”, który znajduje się pod każdym artykułem lub zdjęciem, po dokonaniu tej czynności, zostanie automatycznie dodany do zakładki znajdującej się na Twoim koncie w kategorii o nazwie „Ulubione”. We wspomnianej zakładce można również usuwać dodane wcześniej wpisy.

 

Poczta - serwis posiada wbudowaną skrzynkę pocztową, dzięki temu istnieje możliwość wysyłania prywatnych wiadomości pomiędzy zarejestrowanymi użytkownikami.

 

Grupy użytkowników - jeżeli spodobały ci się poglądy bądź też zainteresowania danego użytkownika serwisu, możesz dodać go do odpowiedniej grupy (Znajomi, Programy partnerskie, Revshare).

Jeżeli spodobały ci się poglądy bądź też zainteresowania danego użytkownika serwisu, możesz dodać go do odpowiedniej grupy. Jak tego dokonać?

 

Pod każdym komentarzem znajduje się nick danego użytkownika.

 

Oto przykład:

 

 

 

 

Wystarczy kliknąć jego nazwę, aby przenieść się do jego profilu. Tam znajdziemy linki umożliwiające dodanie go do odpowiedniej grupy (Znajomi, Programy partnerskie lub Revshare). Teraz musimy poczekać, aż dana osoba zaakceptuje naszą prośbę.

 

Ważne!

 

Do listy znajomych możemy dodać wyłącznie zarejestrowanych użytkowników serwisu. Jeżeli ktoś zostawia komentarz bez rejestracji, w takim wypadku nie da się wykonać omawianej czynności. Musisz mieć również swoje konto.

Aby wysłać prywatną wiadomość do innego użytkownika, należy postępować w następujący sposób. Pod każdym komentarzem znajduje się nick danego użytkownika.

 

Oto przykład:

 

 

 

 

Wystarczy kliknąć jego nazwę, aby przenieść się do jego profilu. Tam znajdziemy link umożliwiający wysłanie wiadomości o nazwie „Wyślij wiadomość”.

 

Ważne!

 

Prywatną wiadomość możemy wysłać wyłącznie do zarejestrowanych użytkowników serwisu. Jeżeli ktoś zostawia komentarz bez rejestracji, w takim wypadku nie da się wykonać omawianej czynności.

Menu najważniejszych stron takich jak:

 

Moja misja.

Twoje konto.

Rejestracja.

Regulamin.

Kontakt.

 

Możemy bardzo szybko wyświetlić je za pomocą ikony ukazanej poniżej. Znajduje się ona w menu nagłówka u góry strony.

 

 

Oczywiście serwis Sprytny Biznes jest w 100% darmowy i ten fakt, nie ulegnie zmianie.

Jeżeli spodobał ci się jakiś tekst, wystarczy kliknąć przycisk „Ulubione”, który znajduje się pod każdym artykułem, po dokonaniu tej czynności, zostanie automatycznie dodany do zakładki znajdującej się na Twoim koncie w kategorii o nazwie „Ulubione”. We wspomnianej zakładce można także usuwać dodane wcześniej wpisy. Aby korzystać z tej funkcji, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem.

 

Taki sam przycisk znajduje się także w galerii ze zdjęciami i działa w ten sam sposób.

 

Oto on:

 

 

Aby przejść do swojego konta osobistego, należy w pierwszej kolejności zalogować się na nie. Link znajduje się w stopce u dołu strony o nazwie „Konto” lub w górnym prawym rogu „Zaloguj się”.

 

Oto on:

 

 

 

Następnie pojawi się nam prywatny panel użytkownika. Aby móc edytować dane, musimy wyszukać ikonę koła zębatego, dzięki niej zmienimy opcje powiadomień, odbierzemy i wyślemy pocztę oraz wylogujemy się z konta.

 

Oto ona:

 

 

Aby przejść do swojego konta osobistego, należy w pierwszej kolejności zalogować się na nie. Link znajduje się w stopce u dołu strony o nazwie „Konto” lub w górnym prawym rogu „Zaloguj się”.

 

Oto on:

 

 

 

 

Następnie pojawi się nam prywatny panel użytkownika. Aby móc edytować dodatkowe dane, musimy wyszukać ikonę z kredką znajdującą się w prawym dolnym rogu pod informacjami osobistymi.

 

Oto ona:

 

 

 

 

Dzięki niej możemy dodać następujące informacje takie jak:

 

Nowe hasło
Imię
Nazwisko
Zdjęcie profilowe
Tło profilu
Adres swojej strony www
Kod pocztowy
Miejscowość
Województwo
Powiat
Numer telefonu
Data urodzenia
Płeć

 

Pragnę przypomnieć, że nie są to dane obowiązkowe.

Wszystko zależy od tego gdzie chcemy zarabiać. Jeżeli działamy na rynku polskim wystarczy posiadać rachunek bankowy. Inaczej sytuacja przedstawia się gdy współpracujemy z firmami zagranicznymi, wtedy potrzebujemy zarówno konta bankowego oraz procesora płatniczego.

Masz więcej pytań?

Nawigacja