Strony informacyjne

Moja misja

W sieci działam już ponad dziesięć lat, przez ten czas prowadziłem i budowałem wiele różnych serwisów oraz sklepów internetowych. Zawsze chciałem mieć coś swojego, dzięki czemu mógłbym realizować hobby i jednocześnie zarabiać. Własną przygodę rozpocząłem 2006 roku z „Programami partnerskimi” i działam w nich dalej. Jednak ciągle zmieniające się algorytmy Google, a także inne czynniki powodują duże utrudnienia. Niedawno zainteresowałem się również programami typu „Revenue Share” i „Kryptowalutami”, które są obecnie bardzo popularną metodą pozyskania dodatkowych dochodów.

 

Faktem jest, iż coraz większa grupa użytkowników oraz biznesmenów zaczyna dostrzegać w nich wielki potencjał. Postanowiłem stworzyć ten serwis, aby osoby zaczynające swoją przygodę z pracą w internecie nie popełniały moich błędów. Ponadto chciałbym zbudować zgrany zespół ludzi z pasją, którzy tak jak ja nie lubią tradycyjnego etatu i chcą zabezpieczyć swoją przyszłość. Mam taką zasadę, która mówi o tym, aby nie polecać czegoś niesprawdzonego, dlatego wszystkie metody zarabiania są przeze mnie testowane. Oprócz tego będę zamieszczał dowody wypłat, a także porady, które pozwolą zmniejszyć ryzyko i zaoszczędzić czas tam, gdzie ja go traciłem.

 

Na sam koniec chciałem podziękować za Twój poświęcony czas i jednocześnie zaprosić Cię do wspólnych działań. Masz pytania? Pisz śmiało na adres kontakt@sprytnybiznes.eu lub skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego tutaj »


Nawigacja