Moje inwestycje

Opis kopalni kryptowalut Genesis Mining

Już dawno w serwisie nie pojawiło się nic nowego, długa przerwa spowodowana była poszukiwaniem ciekawej oferty i testowaniem nowych możliwości związanych z zarabianiem. Niestety większość programów była zwykłym scamem oszukującym ludzi.

 

Od jakiegoś czasu mocno zainteresował mnie temat kryptowalut, zakup sprzętu jest dość drogi i na chwilę obecną poza moim zasięgiem. Więc postanowiłem poszukać zaufanej płatnej kopalni wydobywającej wspomniane waluty w chmurze. Spytasz pewnie, po co generować koszty skoro istnieją darmowe serwisy oferujące wspomniane usługi? Owszem spójrz na to z innej perspektywy, dysponujesz drogim sprzętem, spędzasz sporo czasu, konfigurując go, płacąc ogromne rachunki za prąd. Każda osoba w takiej sytuacji próbuje zarobić lub przynajmniej pokryć straty wygenerowane przez biznes. To powinno dać do myślenia i uniknąć oszustwa szukającym tego typu platformy.

 

Firma „Genesis Mining” została założona 2013 roku, posiada fizyczne zaplecze sprzętowe zlokalizowane na Reykjaviku (Islandia). Sprzęt jest gotowy i skonfigurowany więc nie musimy tracić czasu, zajmując się dodatkowymi czynnościami. Po około 72 godzinach od wpłaty możemy zobaczyć pierwsze rezultaty. Mamy tutaj stałą opłatę konserwacyjną: 0,00028 USD za GH/s na dzień, która jest automatycznie pobierana z wypłat dziennych w BTC. Wypłaty realizowane są po osiągnięciu minimum podanego dla każdej kryptowaluty. Prosty polski panel administracyjny zapewne ułatwi pracę. Istnieje także możliwość podzielenia nabytej mocy i przydzielenia jej do wydobywania wielu kryptowalut naraz. Pamiętaj, aby po rejestracji podać numery kont wygenerowanych w swoim portfelu płatniczym dla każdej preferowanej waluty.

 

„Genesis Mining” dysponuje również ciekawym programem partnerskim. Osoba, która nabędzie za naszym pośrednictwem umowę 10 MH/s wprowadzając kod partnera, otrzyma 3% zniżki na następny zakup, a my dodatkową moc obliczeniową w wysokości 2.5%.

 

Dostępne pakiety:

 

Gold (Starter) - 200 GH/s - koszt 30$.

Platinum (Best Buy) - 2,500 GH/s - koszt 350$.

Diamond (Max Profit) - 15,000 GH/s - koszt 1950$.

Plan niestandardowy - utwórz niestandardowy plan wydobycia Bitcoin.

 

Jakie kryptowaluty możemy wydobywać?

 

Bitcoin, Litecoin, Dash (X11), Ether, Zcash, Monero.

 

Obsługiwane płatności:

 

Karta kredytowa (VISA, MasterCard), Bitcoin, Litecoin, Dash, Dogecoin.

 

Darmowa rejestracja w Genesis Mining »

 

Uwaga! Wpisując podany poniżej kod promocyjny, uzyskasz 3% zniżki na kolejny zakup mocy obliczeniowej.

 

Kod promocyjny - WqsmiY

 

Jeżeli dokonasz rejestracji na mojej stronie, wprowadzając kod promocyjny, otrzymasz pełne wsparcie. Jak już niejednokrotnie pisałem, chciałbym zbudować zgrany zespół ludzi z pasją i wspólnie osiągać lepsze wyniki.

 

Pamiętaj, że każdy biznes wiąże się z ryzykiem. Nigdy nie inwestuj środków niezbędnych do życia, których utrata może spowodować poważne problemy finansowe.

 

Koniecznie przeczytaj:

 

Jak założyć darmowe konto w CoinPayments? »

Jak założyć darmowe konto w Payza? »

Dlaczego inwestycja Bitcoina może stać się opłacalna? »

Co to jest Bitcoin? »

1

Dodaj komentarz

Ostatnie dyskusje:

Nawigacja