Opis programu partnerskiego G2A Goldmine

Jeżeli jesteś pasjonatem gier, często udzielasz się w tej dziedzinie, a może posiadasz serwis o grach. To dlaczego nie skorzystać z okazji i trochę na tym zarobić. Dzisiaj na odmianę opowiem Ci o programie partnerskim „G2A Goldmine”.

 

Został on połączony z obszernym serwisem, który zajmuje się sprzedażą gier dostępnych na różne platformy takie jak: Origin, Steam, Xbox, PSN, Apple, Gameforge, Battlenet, Uplay, GOG COM, HTC Vive, Oculus Rift. Dodatkowo udostępnia wiele metod płatności i jest bezpieczna w trakcie zawierania transakcji poprzez zastosowanie szyfrowanego połączenia. W omawianym programie partnerskim „G2A Goldmine” po zapisie znajdziemy specjalny generator linków, który ułatwi nam kierowanie klienta do odpowiedniego produktu. Za pomocą unikalnego adresu referencyjnego będziesz rozpoznawany/na w systemie.

 

Wielkim plusem tego programu partnerskiego jest niewątpliwie dożywotnia prowizja tz. Jeśli ktoś raz dokona zakupu z twojego polecenia, zostaje zapisany jako Twój partner już na zawsze. Mało tego „G2A Goldmine” posiada trzy poziomy wynagrodzenia.

 

Gdy klient dokona zakupu bezpośrednio z twojego linku, otrzymasz 100% wynagrodzenia od kwoty, jaka znajduje się przy produkcie. Taka osoba trafia do naszego „Pierwszego poziomu”. Jeśli kupujący zapisany u Ciebie poleci jakiś produkt np. swojemu znajomemu trafi do „Drugiego poziomu” i otrzymamy z tego tytułu 60%. Z kolei użytkownik zapisany do osoby z drugiego poziomu, gdy ponownie coś poleci, dostaniemy 40% od kwoty, jaka znajduje się przy produkcie, dodatkowo ta osoba znajdzie miejsce na „Trzecim poziomie”.

 

Program partnerski „G2A Goldmine” jest doskonałym i zupełnie darmowym sposobem pozyskania dodatkowego dochodu. Do promocji możesz wykorzystać portale społecznościowe, własny serwis internetowy, You Tube, grupy dyskusyjne. A może masz zgraną paczkę przyjaciół, z którymi chciałbyś zarabiać? Tutaj jest to możliwe bez żadnego wkładu finansowego oraz konieczności posiadania strony internetowej. Brak także minimalnej kwoty wypłaty.

 

Dołącz do zespołu, rejestrując darmowe konto G2A Goldmine »

 

Koniecznie przeczytaj:

 

Opis programu partnerskiego Kinguin Mafia » 

Co to jest program partnerski? »

Dobór programu partnerskiego do własnego serwisu »

1

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Ciekawy program partnerski i jak sam wspomniałeś poziomowy system wynagrodzenia plus wieczna prowizja, jest niewątpliwie wielką zaletą. Ja nie za bardzo znam się na tej dziedzinie, ale biorąc pod uwagę oferowaną współpracę, prezentowany projekt może być godny uwagi.

Ostatnie dyskusje:

Nawigacja