Opis programu partnerskiego Kinguin Mafia

Jeżeli jesteś pasjonatem gier, często udzielasz się w tej dziedzinie, a może posiadasz serwis o grach. To dlaczego nie skorzystać z okazji i trochę na tym zarobić. Dzisiaj opowiem o drugim bardzo ciekawym programie partnerskim „Kinguin Mafia”.

 

Działa on całkiem podobnie do opisywanego wcześniej „G2A Goldmine”, oprócz tego istnieje możliwość założenia własnego sklepu z grami oraz handlem osobistymi kluczami. Firma zajmuje się sprzedażą gier dostępnych na różne platformy takie jak: Android, Battlenet, Desura, Origin, GOG COM, NCSoft, PlayStation 3, PlayStation 4, PlayStation Vita, Steam, Uplay, Xbox 360, Xbox One. Dodatkowo udostępnia wiele metod płatności, zabezpieczonych poprzez zastosowanie szyfrowanego połączenia. Ciekawą alternatywą jest nabycie specjalnego konta „Premium” umożliwiającego otrzymanie darmowej gry każdego miesiąca oprócz tego 10% zniżki na zakupy i wiele więcej.

 

W omawianym programie partnerskim „Kinguin Mafia” po zapisie znajdziemy wiele narzędzi promocji takich jak:

 

Generator linków, który ułatwi nam kierowanie do odpowiedniego produktu. Za pomocą unikalnego adresu referencyjnego będziesz rozpoznawany/na w systemie.

Kolejny generator, przy pomocy którego można łączyć banery z wygenerowanymi linkami.

Nie zabraknie również wielu atrakcyjnych banerów reklamowych.

 

Wielkim plusem tego programu partnerskiego jest niewątpliwie dożywotnia prowizja tz. Jeśli ktoś raz dokona zakupu z twojego polecenia, zostaje zapisany jako Twój partner już na zawsze. Mało tego „Kinguin Mafia” posiada trzy poziomy wynagrodzenia.

 

Gdy klient dokona zakupu bezpośrednio z twojego linku, otrzymasz 5% wynagrodzenia od kwoty, jaka znajduje się przy produkcie. Taka osoba trafia do naszego „Pierwszego poziomu”. Jeśli kupujący zapisany u Ciebie poleci jakiś produkt np. swojemu znajomemu trafi do „Drugiego poziomu” i otrzymamy z tego tytułu 0.75%. Z kolei użytkownik zapisany do osoby z drugiego poziomu, gdy ponownie coś poleci, dostaniemy 0.25% od kwoty, jaka znajduje się przy produkcie, dodatkowo ta osoba znajdzie miejsce na „Trzecim poziomie”.

 

Program partnerski „Kinguin Mafia” jest doskonałym i zupełnie darmowym sposobem pozyskania dodatkowego dochodu. Do promocji możesz wykorzystać portale społecznościowe, własny serwis internetowy, grupy dyskusyjne. A może masz zgraną paczkę przyjaciół, z którymi chciałbyś zarabiać? Tutaj jest to możliwe bez żadnego wkładu finansowego oraz konieczności posiadania strony internetowej. Minimalny próg wypłaty wynosi 132,33 zł.

 

Dołącz do zespołu, rejestrując darmowe konto Kinguin Mafia »

 

Koniecznie przeczytaj:

 

Opis programu partnerskiego G2A Goldmine »

Co to jest program partnerski? »

Dobór programu partnerskiego do własnego serwisu »

1

Dodaj komentarz

Ostatnie dyskusje:

Nawigacja